Warszawskie Centrum Atletyki to klub sztuk walki i siłownia w jednym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoba rozpoczynająca swoją przygodę z treningami jak i profesjonalny zawodnik, szukający kompleksowej bazy umożliwiającej mu przygotowanie do startów.

WCA to 1000 m2 hala, w której znajduje się strefa sztuk walki, pełnowymiarowa klatka do MMA, pełnowymiarowy ring, strefa treningu funkcjonalnego, siłownia oraz strefa cardio. Wszystko zlokalizowane w jednej przestrzeni, która tworzy możliwości podpatrywania siebie wzajemnie i uczenia się od profesjonalistów.

W naszej ofercie, poza standardowymi treningami na siłowni, można znaleźć zajęcia ze sztuk walki, m.in. MMA, boks, kickboxing, brazylijskie jiu jitsu oraz grappling. Z uwagi na to, że stawiamy na rozwój młodzieży, w naszym grafiku pojawiają się także zajęcia dla dzieci, ukierunkowane na wszechstronny rozwój oraz przygotowujące najmłodszych do udziału w zawodach sportowych.

Naszą najmocniejszą stroną jest bez wątpienia kadra trenerska. Treningi prowadzą m.in. Anzor Azhiev – niegdyś profesjonalny zawodnik MMA federacji KSW walczący w kategorii piórkowej, z rekordem 7-2, obecnie główny trener grupy zawodniczej WCA Fight Team; Gerard Łabiński – posiadacz czarnego pasa pod ś.p. Leandro Lo, trener parteru także w grupie zawodniczej WCA Fight Team; Łukasz Malinowski – trener boksu klasy mistrzowskiej; Sebastian Wrzos – posiadacz czarnego pasa pod Braulio Estima, Mansur Azhiev – profesjonalny zawodnik MMA, mistrz federacji Armia Fight Night w kat. 66 kg. Nasi trenerzy swoje doświadczenie potrafią przekazać podopiecznym w taki sposób, że ci z amatorskich zawodów wracają z medalami!

Dodatkowo w naszym klubie od 2015 roku trenuje na co dzień profesjonalny team MMA – WCA Fight Team, do którego należą jedni z najlepszych zawodników w Polsce i na świecie, m.in. Jan Błachowicz (do niedawna mistrz federacji UFC), Mariusz Pudzianowski, Daniel Omielańczuk, Łukasz Jurkowski, Izu Ugonoh, Piotr Strus czy Artur Szpilka, którzy również chętnie służą radą.

Wzajemne wsparcie, słuchanie uwag klienta i pozytywne nastawienie to nasz klucz do sukcesu. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów i robimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy był zadowolony.

Nasi zawodnicy zarówno Ci profesjonalni jak i amatorzy, którzy uczęszczają na nasze zajęcia grupowe, odnoszą sukcesy w świecie sztuk walki, z czego najbardziej jesteśmy dumni, co zaowocowało otrzymaniem nagrody za Najlepszy Klub Roku (w 2017, 2018 i 2020 r.), statuetką Heraklesa.

Klubowicze WCA to nasza siła napędowa do dalszego działania. Na co dzień nasza praca jest doceniana m.in. obecnością wybitnych sportowców, którzy wybierają WCA jako swoją główną bazę treningową, ale mamy nadzieję, że nasze działania na rzecz klubu, zostaną także docenione przez klubowiczów. W nich jest siła WCA. 🙂

b

Świetni trenerzy

Dołącz do nas i trenuj z najlepszymi w swoim fachu.

b

Zajęcia dla dzieci

Stawiamy na rozwój dzieci i młodzieży. Na nasze zajęcia zapraszamy także najmłodszych.

b

Infrastruktura

Doskonale wyposażona sala treningowa i siłownia.

b

Renoma

3 statuetki Heraklesa dla Najlepszego Klubu Roku (2017, 2018 i 2020).

b

Duży wybór zajęć

Treningi siłowe oraz zajęcia z różnych sztuk walki.

b

Przestrzeń dla pro

Doskonała baza treningowa dla zawodowców przygotowujących się do swoich walk.