Warszawskie Centrum Atletyki to miejsce oferujące kompleksową usługę dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę.

WCA daje możliwość przeprowadzenia klasycznych treningów na siłowni oraz treningów sztuk walki. W ramach szerokiego wachlarza dyscyplin sportowych oferuje również możliwość udziału w sekcjach sportów atletycznych (m.in. street workout, trening funkcjonalny) oraz zajęciach sztuk walki (m.in. MMA, boks, zapasy, grappling, muay thai i tajski boks dla kobiet) w grupach dla początkujących oraz zaawansowanych. Treningi prowadzone są pod okiem wyspecjalizowanej kadry trenerskiej - wielokrotnych reprezentantów Polski oraz trenerów mających na swoim koncie przygotowanie zawodników osiągających sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Pod jednym dachem została zgromadzona wiedza i doświadczenie najwyższej klasy instruktorów, trenerów oraz fizjoterapeutów. Dzięki temu WCA oferuje możliwość prowadzenia zajęć sportowych oraz treningów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z klientów pod opieką specjalistów z różnych dziedzin.

Na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki trenuje zawodowy team MMA, w którym trenują m.in. gwiazdy organizacji KSW i UFC (m.in. Anzor Azhiev, Piotr Strus, Bartosz Fabiński).

W WCA znajduje się rozbudowana strefa treningu funkcjonalnego, strefa urządzeń aerobowych, sala do zajęć sztuk walki, mata zapaśnicza, pełnowymiarowy oktagon oraz zewnętrzna strefa street workout-u.

Niezależnie od aspektu sportowego Warszawskie Centrum Atletyki jest przygotowane kadrowo do pełnego wsparcia członków klubu w zakresie dietetyki i suplementacji, elementów stanowiących uzupełnienie prowadzonych treningów. 

WCA zapewnia także zaplecze medyczne, zabiegi fizjoterapeutyczne oraz masaże na miejscu w klubie.

Dla potrzeb klubowiczów funkcjonuje strefa gastronomiczna oferująca napoje, zdrowe i dietetyczne posiłki oraz bogaty asortyment odżywek i suplementów.

Warszawskie Centrum Atletyki stwarza niecodzienny klimat ze względu na powierzchnię hali treningowej (ponad 900 m2 powierzchni, 8 metrów wysokości), wystrój zbliżony do stylistyki wojskowej, a przede wszystkim atmosferę wspólnych treningów, motywującą każdego do wzmożonego wysiłku.

Anzor Azhiev - MMA / Zapasy / Grappling

W WCA prowadzi zajęcia z MMA, Zapasy dla osób początkujących oraz zaawansowanych oraz grappling. Czołowy zawodnik mieszanych sztuk walki w Polsce, walczący w federacji KSW w wadze 61 kg. Rekord MMA: 7-2-0. Rekord KSW: 6 -2-0. Trzykrotny mistrz Czeczenii w zapasach. Mistrz Kaukazu i Rosji również w tej dyscyplinie.

Igor Kołacin - Muay Thai

Igor to doświadczony zawodnik oraz trener. Trener II klasy w kick-boxingu, specjalizujący się w muay thai i K1. Stoczył ponad 300 walk. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Polski w K1, muay thai, sanda, kick-boxing lowkick. Mistrz Europy w sanda oraz medalista Mistrzostw Świata. Stoczył 11 walk w formule MMA m.in na galach KSW, FEN, Pro Fight. Były trener reprezentacji Polski w formule sanda.

Misją Warszawskiego Centrum Atletyki jest oferowanie klientom kompleksowej usługi zajmującej się ich zdrowiem oraz osiąganiem wyznaczonych przez nich celów. Cel klienta staje się celem WCA, jego sukces traktujemy jako swój własny.

Chcemy stać się miejscem, które daje szansę młodym osobom na osiąganie sukcesów sportowych, miejscem w którym zawodowiec otrzyma kompleksową opiekę specjalistów, gdzie osoby starsze lub po kontuzjach szybko powrócą do zdrowia. WCA to profesjonalizm, wiara w sukces i rodzinna atmosfera.

Aleksandra Piątkowska

V-ce Prezes ds. marketingu

Odpowiedzialna za działania marketingowe klubu oraz HR. Ukończyła studia Psychologii w Zarządzaniu w Akademii Leona Koźmińskiego oraz z wyróżnieniem Szkołę Główną Handlową na kierunku Marketing Sportu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w agencji marketingu sportowego oraz domach mediowych. Była wolontariuszką ds. obsługi mediów podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012. Rekreacyjnie uprawia windsurfing oraz snowboard.

Krzysztof Piątkowski

Prezes Zarządu

W WCA zajmować się będzie kierowaniem całością prac klubu oraz koordynowaniem współpracy poszczególnych pionów organizacyjnych. Bezpośrednio odpowiedzialny za zaplanowanie i wykonanie założeń budżetowych, zagadnienia rachunkowo-finansowe, podatkowe oraz formalno-prawne.

Posiada 25 lat doświadczenia w sektorze bankowym. Dyrektor Finansowy w dwóch bankach, a następnie Członek Zarządu i Prezes Zarządu w jednym z nich. Ponad 9 lat jest inwestorem i Członkiem Zarządu spółek powołanych do realizacji projektów deweloperskich o charakterze mieszkaniowym, jak i komercyjnym.

Adrian Bajor

V-ce Prezes ds. medycznych

Odpowiedzialny za działalność medyczną klubu. Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Szkołę Główną Handlową na kierunku Zarządzanie Biznesem Medycznym.

Odnosi sukcesy na arenie sportowej zarówno jako zawodnik (Vice-mistrz Polski juniorów w Trójboju Siłowym) jak i trener (Mistrzostwo Świata sub-juniorów w Trójboju Siłowym oraz przygotowywanie zawodników do startów w Mistrzostwach Polskich w Kulturystyce i Fitness). Na co dzień współpracuje z Hussars Poland oraz Rugby Club Legia Warszawa jako opiekun medyczny.

Koszyk (0) benefit handicap
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.