Zajęcia dla dzieci

Sport dla dzieci ma zawsze większe znaczenie niż dla dorosłych. Poprzez sporty, takie jak, akrobatyka i sztuki walki uczymy najmłodszych współzawodnictwa, solidarności, zasad fair-play i współżycia w grupie. Dorośli często traktują sport raczej jako formę przyjemnego spędzenia czasu czy wysiłek włożony w osiągnięcia konkretnego celu. Dzieci mają do treningu znacznie bardziej emocjonalny stosunek. Doskonale wiemy jak różnie najmłodsi zachowują się podczas zajęć sportowych. Wachlarz reakcji, zachowań i emocji to wyzwanie, nawet dla doświadczonego trenera. Dlatego właśnie program i sposób prowadzenia zajęć w Warszawskim Centrum Atletyki zostały skonstruowane tak, aby zapewnić najmłodszym nie tylko ruch i zabawę, ale także rozwój dojrzałości emocjonalnej i społecznej.

Nasza wykwalifikowana kadra, to osoby z bogatym doświadczeniem. Wszystkim zależy na tym, aby podczas treningu rodziców, w Warszawskim Centrum Atletyki dzieci miały na tyle atrakcyjnie zagospodarowany czas, aby ich rodzicie mogli skoncentrować się na realizacji własnych założeń i planów treningowych.

Tuż obok strefy ćwiczeń mieści się również wiodący ośrodek medycyny sportowej, zapewniając bezpieczeństwo i zabiegi fizjoterapeutyczne, które często stanowią niezbędny element rozwoju maluchów. 

Komentarze

Koszyk (0) benefit handicap
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.