Regulamin WCA w okresie zagrożenia epidemicznego

Regulamin Warszawskiego Centrum Atletyki w okresie zagrożenia epidemicznego obowiązuje od dnia 8 czerwca 2020 roku do odwołania. Dotyczy klubowiczów, trenerów, zawodników i pracowników klubu.

1.      Celem wdrożenia niniejszego Regulaminu jest zwiększenie bezpieczeństwa dla pracowników oraz Klientów Warszawskiego Centrum Atletyki, minimalizowanie ryzyka zakażenia oraz ograniczenie liczby kontaktów na terenie obiektu

2.      W klubie może jednocześnie przebywać maksymalnie 120 osób. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą zostać wprowadzone zapisy na najbardziej oblegane godziny.

3.      W recepcji klubu należy zachować dystans co najmniej 2,0 metrów od drugiej osoby.

4.      Przed podejściem do lady recepcyjnej należy zdezynfekować ręce.

5.      Zalecamy dokonywanie płatności w recepcji w sposób bezgotówkowy.

6.      Przed wejściem do sali treningowej i przy opuszczeniu sali treningowej należy zdezynfekować ręce.

7.      Podczas treningu oraz w szatniach i częściach sanitarnych należy zachować dystans co najmniej 2,0 metrów od drugiej osoby.

8.      W trosce o własne bezpieczeństwo zalecamy dezynfekcję wybranego sprzętu, urządzenia lub maszyny przed rozpoczęciem własnego treningu, niezależnie od dezynfekcji przeprowadzanych przez klub.

9.      Podczas treningu należy stosować wyłącznie własny sprzęt taki jak rękawice, ochraniacze, tarcze, itp. Na czas obowiązywania Regulaminu tego typu sprzęt klubowy nie będzie dostępny.

10.  Zalecamy dokładne mycie rąk po wejściu i przed wyjściem z szatni i części sanitarnych oraz skrócenie czasu przebywania w szatni do minimum.

11.  Podczas pobytu na terenie klubu należy unikać dotykania dłońmi ust, nosa i oczu.

12.  W przypadku zauważenia na terenie klubu osoby wykazującej niepokojącej objawy (kaszel, kichanie, podwyższona temperatura) należy bezzwłocznie powiadomić o tym fakcie pracownika klubu.

13.  W celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa wszelkie, pozostawione bez nadzoru elementy stroju sportowego, odzieży oraz indywidualnego sprzętu sportowego będą usuwane poza teren obiektu klubu.

 

Komentarze

Koszyk (0) benefit handicap
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.