Masaże

Masaż jest jednym ze sposobów upiększenia ciała, podniesienia jego walorów zewnętrznych, poprawienia wyglądu skóry i sprawności mięśni. Wpływa też bardzo pozytywnie na naszą psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia.

Cena masażu:

30 min - 60 zł

60 min - 100 zł

90 min - 140 zł

W ofercie WCA znajdują się m.in.:

- Masaż klasyczny - najczęściej wykorzystywany w rehabilitacji leczniczej (stanowi jedną z metod fizjoterapeutycznych) lub praktyce sportowej, gdzie jest uzupełnieniem odnowy biologicznej

- Masaż leczniczy -  ma na celu leczenie pewnych zaburzeń organizmu poprzez mechaniczne oddziaływanie na skórę i tkanki położone bezpośrednio pod jej powierzchnią oraz na części ciała i organy położone głębiej

- Masaż relaksacyjny - odpręża i pobudza w nas nowe siły witalne

- Masaż odchudzający - stosowany jest w walce z cellulitem. Pomaga spalić tłuszcz gromadzący się w nadmiernych ilościach w różnych miejscach na ciele, szczególnie na udach, pośladach, a nawet plecach. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy, usprawnione jest oczyszczanie organizmu z toksyn.

- Masaż rozgrzewający - pobudza ośrodkowy układ nerwowy i tym samym przygotowuje organizm do wysiłku. Pod wpływem tego rodzaju masażu podwyższa się lub obniża pobudliwość układu - w zależności od zastosowanych ruchów, czasu ich trwania i intensywności. 

Komentarze

Koszyk (0) benefit handicap
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.