FERIE W WCA

W ramach ferii zimowych Warszawskie Centrum Atletyki zaprasza wszystkie dzieci i młodzież szkolną do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych.

Ferie w WCA to świetna okazja do zabawy i przeżycia nowych przygód. Zajęcia odbywać się będą w godzinnych blokach dla poszczególnych grup wiekowych. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych, prowadzonych w oparciu o autorski program rozwoju ruchowo-społecznego opracowany przez trenerów Warszawskiego Centrum Atletyki. Dla starszych dzieci i młodzieży odbywać się będą zajęcia ogólnorozwojowe oraz zajęcia z podstaw sztuk walki takich jak boks, tajski boks czy zapasy.

Bezpłatne zajęcia będą zorganizowane w pierwszym tygodniu ferii zimowych (17-23 luty). Podczas weekendu do zabaw i konkursów z dziećmi i młodzieżą, zaproszeni będą również rodzice. Na zajęciach pojawią się również zawodowi fighterzy MMA oraz zawodnicy futbolu amerykańskiego z Warsaw Eagles.

W czasie trwania zajęć (poniedziałek – piątek) opiekunowie, którzy przyjdą z dziećmi będą mogli poczekać w części kawiarnianej lub skorzystać z bezpłatnej dla nich siłowni oraz zajęć grupowych.

Plan zajęć w dniach od 17.02 do 21.02.2014 r.:

od godziny 12.00 do godziny 13.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 7 lat (gry i zabawy)

od godziny 13.00 do godziny 14.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 8 - 11 lat (podstawy sztuk walki)

od godziny 14.00 do godziny 15.00 – zajęcia dla młodzieży w wieku 12 - 14 lat (wstęp do zajęć siłowych i ogólnorozwojowych, podstawy sztuk walki)

od godziny 15.00 do godziny 16.00 – zajęcia dla młodzieży w wieku 15 - 19 lat (zajęcia siłowe i sztuki walki)

W weekend (22.02-23.02) dzieci oraz młodzież, która odwiedziła WCA podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych, będzie miała możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami, a w niedzielę (23.02) spotkać się z prawdziwymi sportowymi gwiazdami, m.in. zawodnikami MMA, zawodnikami Warsaw Eagles oraz gościem specjalnym.

Komentarze

Koszyk (0) benefit handicap
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.